אודות

“שף בורגר” – Chef Burger – נפתחה בדימונה בקיץ 2018, הביאה אליה לראשונה המבורגריית בוטיק עם המון קלאס. מאז העיר לא רגועה – כולם מדברים על ההמבורגרים השווים של המקום שאתם פשוט חייבים לטעום.

המסעדה, שמאחוריה עומד איש חיי הלילה חי אל אלפסי, מציעה לסועדים מבחר המבורגרים עסיסיים, שמקדשים את טעמי הבשר העשירים ומוכנים במקום ללא תבלינים מיותרים ועם המון אהבה. הקציצה הנהדרת של “שף בורגר” מגיעה בלחמניה מתקתקה בלוויית איולי מיוחד, וגם כשהיא ללא כל תוספות – ויש גם מאלו, ובשפע – אפשר מיד לדעת שמדובר בהמבורגר נדיר באיכותו. ולא במקרה, על פיתוח קציצת ההמבורגר המיוחדת שלהם עבד צוות השף בורגר במשך שנים, וכיום היא מורכבת מנתחים רזים ושמנים הסמוכים לעצם. מה שזה אומר הוא המבורגר בעל טעמים של סטייק, או במלים אחרות – חגיגה חדשה בכל ביס וביס, גם בעבור מי שכבר טעם כל סוג של בורגר בחייו.

בתפריט של השף בורגר, מלבד בורגרים בסגנונות שונים עם היצע תוספות כמו: אננס בצ’ילי, ביצת עין, סלט ביצים, שומן כבש, חצילים מטוגנים ועוד; תפגשו גם מנות כגון: קריספי צ’יקן, כנפיים פיקנטיות, סיגרים, סלופי ג’ו, גו’סי לוסי, ועוד פיתויים בשריים אחרים.

אז כשמתחשק לחגוג על המבורגרים משובחים, וקצת שונים, בזכות ההשקעה הנדירה בהכנתם, מהקצב הישר לצלחת שלכם – שף בורגר ממתינה לכם.